logo newsy testy katalog sklepy galerie kontakt

Czego szukasz
Szukanie zaawansowane

ZWIŃ/ROZWIŃ LISTĘ    

Skip Navigation Links.
       
    OFERTA     5 LAT OCHRONY    
       
ROWER > Mocowania i pokrowce GSM/TEL > Pozostałe

   SP CONNECT CHARGING PAD SPC+
                    Dostępne rozmiary: OS    
    
                    Kod koloru: BLK    
    
                    Cena brutto: 259.00    

Dzięki nowej podkładce ładującej SPC+ możesz szybko, bezpiecznie i wygodnie naładować swój telefon. Dzięki wbudowanym magnesom, etui na telefon SPC+ automatycznie ustawia się w odpowiedniej pozycji do ładowania. Co więcej, ładowarka jest kompatybilna z MAGSAFE. Jeśli podczas ładowania pojawi się połączenie przychodzące, możesz po prostu podnieść swój smartfon, a podkładka ładująca pozostanie na etui! W biurze czy w domu, dzięki podkładce ładującej SPC+ twoje urządzenie będzie zawsze w pełni naładowane. Dzięki praktycznej, składanej podstawce ładowarkę można ustawić również pod kątem i dzięki temu zawsze mieć dobry podgląd ekranu.

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE

Uwolnij swój telefon od kabli. Dzięki prostemu i skutecznemu ładowaniu indukcyjnemu w połączeniu z etui na telefon SPC+, masz gwarancję, że w Twoim telefonie nie zabraknie energii.

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ

Dzięki magnetycznemu pierścieniowi, możesz szybko i bezpiecznie przymocować swoje etui na telefon SPC+ do podkładki.

KOMPATYBILNE Z MAGSAFE

Nowe etui na telefon jest w pełni kompatybilne z MAGSAFE. Przygotuj się na szybkie ładowanie indukcyjne.

ZESTAW ZAWIERA

  • Podkładka ładująca SPC+
  • Kabel USB-C/USB-C (PD & QC 3.0)

O MARCE SP CONNECT

Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie niczym klocki, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.

 
 
WYBIERZ
MARKĘ
X
X