logo newsy testy katalog sklepy galerie kontakt

Czego szukasz
Szukanie zaawansowane

ZWIŃ/ROZWIŃ LISTĘ    

Skip Navigation Links.
       
    OFERTA     5 LAT OCHRONY    
       
ROWER > Mocowania i pokrowce GSM/TEL > Pozostałe

   SP CONNECT CABLE SPC+12V
                    Dostępne rozmiary: 12V    
    
                    Kod koloru: BLK    
    
                    Cena brutto: 169.00    

Rozładowana bateria to już przeszłość. Dzięki przewodowi 12V DC SPC+ twoja ładowarka indukcyjna na motocyklu może być zasilana bezpośrednio z akumulatora, aby Twój telefon komórkowy miał wystarczająco dużo mocy, by obsłużyć nawigację czy odtwarzanie muzyki nawet podczas dłuższych tras. Wystarczy podłączyć wolne końce kabla do akumulatora motocykla i podłączyć złącze USB-C do modułu ładowania lub modułu antywibracyjnego ładowania. Kabel ma aż 150 cm i jest wyposażony w zintegrowany konwerter napięcia. Jest też w 100% odporny na warunki atmosferyczne.

Wolna końcówka kabla jest bezpośrednio montowana do motocykla

Kabel jest kompatybilny z modułem bezprzewodowego ładowania SPC+

Konwerter napięcia z odpornością IP65 na warunki atmosferyczne, dzięki czemu z kabla możesz korzystać w każdych warunkach

ZESTAW ZAWIERA

  • Kabel USB-C
  • Wejście: DC 12-15V / maks. 2A
  • Wyjście: DC 12V / 2A (USB 3.1 C)

O MARCE SP CONNECT

Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie niczym klocki, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.

 
 
WYBIERZ
MARKĘ
X
X