logo newsy testy katalog sklepy galerie kontakt

Czego szukasz
Szukanie zaawansowane

ZWIŃ/ROZWIŃ LISTĘ    

Skip Navigation Links.
       
    OFERTA     5 LAT OCHRONY    
       
ODZIEŻ CODZIENNA > Akcesoria > Inne

   SP CONNECT CHARGING SUCTION MOUNT SPC+
                    Dostępne rozmiary: OS    
    
                    Kod koloru: BLK    
    
                    Cena brutto: 479.00    

Uchwyt samochodowy na szybę z ładowarką SPC+ mocowany na mocną przyssawkę pozwoli ci wygodnie i bezpiecznie przymocować smartfon lub tablet w samochodzie. Pozwala wpiąć telefon bezpośrednio lub w etui SP Connect.

PASUJE DO KAŻDEGO URZĄDZENIA

Uchwyt pasuje do każdego elementu posiadającego uniwersalne mocowanie SPC+. Możesz wpiąć urządzenie bezpośrednio (poprzez przytwierdzony do telefonu uniwersalny adapter) lub skorzystać z etui SP Connect.

Dzięki przejściówce nowe mocowanie pasuje do wszystkich uchwytów SP Connect oraz akcesoriów marki. Także nawet, jeśli masz wcześniejszy model SP Connect – to żaden problem!

KORZYSTAJ Z NAWIGACJI I ULUBIONYCH APLIKACJI PODCZAS JAZDY

Dzięki uchwytowi samochodowemu do telefonu SP Connect możesz podczas jazdy wygodnie korzystać z nawigacji, rozmawiać przez telefon lub używać innych, przydatnych w drodze aplikacji.

ŁATWY MONTAŻ I OBSŁUGA

Montaż uchwytu SP Connect Suction Mount jest bardzo łatwy i szybki. Uchwyt jest wyposażony w nowe, o 25% mocniejsze, opatentowane mocowanie Twist to Lock. Wystarczy umieścić obudowę telefonu w uchwycie, obrócić o 90° w prawo i gotowe.

DOWOLNE USTAWIENIE

Uchwyt umożliwia rotację o 360° – możesz wpiąć do niego telefon w pozycji pionowej lub poziomej.

O MARCE SP CONNECT

Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie niczym klocki, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.

Produkt zgodny z technologią indukcyjnego ładowania MagSafe

5 lat ochrony
 
WYBIERZ
MARKĘ
X
X