logo newsy testy katalog sklepy galerie kontakt

Czego szukasz
Szukanie zaawansowane

ZWIŃ/ROZWIŃ LISTĘ    

Skip Navigation Links.
       
    OFERTA     5 LAT OCHRONY    
       
ODZIEŻ CODZIENNA > Akcesoria > Inne

   SP CONNECT CHARGING VENT MOUNT SPC+
                    Dostępne rozmiary: OS    
    
                    Kod koloru: BLK    
    
                    Cena brutto: 319.00    

Uchwyt samochodowy na kratkę wentylacji z ładowarką SP Connect SPC+ jest najbardziej elastycznym rozwiązaniem do montażu etui na telefon SPC+ w samochodzie i do ładowania indukcyjnego podczas jazdy. Łatwo montuje się go do kratki wentylacyjnej. Dzięki mocnym magnesom telefon komórkowy bezpiecznie montuje się w jednym prostym kroku. Uchwyt jest na tyle kompaktowy, że możesz go zabrać ze sobą wszędzie.

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE

Uwolnij swój telefon od kabli. Dzięki prostemu i skutecznemu ładowaniu indukcyjnemu w połączeniu z etui na telefon SPC+, zyskujesz gwarancję, że w twoim telefonie już nigdy nie zabraknie energii.

SZYBKI MONTAŻ

Dzięki magnetycznemu pierścieniowi z tyłu, możesz szybko i bezpiecznie przymocować swoje etui na telefon SPC+ do uchwytu.

KOMPATYBILNY Z MAGSAFE

Nowe ładowarki bezprzewodowe SP Connect są w pełni kompatybilne z systemem MAGSAFE, dzięki czemu każdy będzie ładowany z wysoką wydajnością oraz wspierany przez szybkie ładowanie.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • Uchwyt samochodowy na kratkę wentylacji z ładowarką SPC+
  • Kabel USB-C

O MARCE SP CONNECT

Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie niczym klocki, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.

Produkt zgodny z technologią indukcyjnego ładowania MagSafe

5 lat ochrony
 
WYBIERZ
MARKĘ
X
X