logo newsy testy katalog sklepy galerie kontakt

Czego szukasz
Szukanie zaawansowane

ZWIŃ/ROZWIŃ LISTĘ    

Skip Navigation Links.
       
    OFERTA     5 LAT OCHRONY    
       
ROWER > Mocowania i pokrowce GSM/TEL > Pozostałe

   SP CONNECT CHARGING ANTI VIBRATION MODULE
                    Dostępne rozmiary: OS    
    
                    Kod koloru: BLK    
    
                    Cena brutto: 529.00    

Moduł antywibracyjny z ładowarką SPC+ powstał z myślą o nowych generacjach smartfonów, zbudowanych z wrażliwych komponentów, na które mogą wpływać wibracje silnika. Moduł antywibracyjny SPC+ redukuje je w aż 60%, dzięki specjalnej wkładce z elastomeru. Jednocześnie naładuje twój telefon indukcyjnie podczas jazdy. Jest przy tym w 100% odporny na warunki atmosferyczne. Zapewnij swojemu telefonowi ochronę i pełną baterię, a sam skup się na tym, co najważniejsze – na jeździe motocyklem.

SZYBKI I BEZPIECZNY MONTAŻ

Opatentowany mechanizm Twist-to-Lock jest odporny nawet na największe wstrząsy. Wystarczy wymienić kompatybilną głowicę montażową na moduł antywibracyjny z ładowarką SPC+ i zamontować smartfon bezpośrednio na module tłumiącym drgania, obracając go o 90° zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Moduł antywibracyjny z ładowarką jest regulowany w zakresie 360°, więc możesz dostosować stopień jego obrotu do swoich potrzeb.

Dzięki przejściówce nowe mocowanie pasuje do wszystkich uchwytów SP Connect oraz akcesoriów marki, takich jak: ładowarka bezprzewodowa czy opaska treningowa. Także nawet, jeśli masz wcześniejszy model SP Connect – to żaden problem!

MOCNY, MOCNIEJSZY, SP CONNECT

Starannie dobrane materiały i najwyższa precyzja wykonania gwarantują doskonałą stabilność w każdych warunkach.

DLA DODATKOWEJ OCHRONY I W PEŁNI NAŁADOWANEJ BATERII

Zredukuj wibracje pochodzące z silnika nawet o 60% dzięki modułowi antywibracyjnemu z ładowarką SPC+. Został tak zaprojektowany, aby jeszcze lepiej chronić wrażliwe elementy twojego telefonu.

PRZYGOTUJ SIĘ NA PRZYGODĘ.

Podbijaj drogę ze spokojem, że twój telefon jest bezpiecznie zamontowany. Nawigacja czy słuchanie muzyki – SP CONNECT pozwala w pełni cieszyć się przejażdżkami.

O MARCE SP CONNECT

Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie jak klocki, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.

 
 
WYBIERZ
MARKĘ
X
X