logo newsy testy katalog sklepy galerie kontakt

Czego szukasz
Szukanie zaawansowane

ZWIŃ/ROZWIŃ LISTĘ    

Skip Navigation Links.
       
    OFERTA     5 LAT OCHRONY    
       
ROWER > Mocowania i pokrowce GSM/TEL > Pozostałe

   SP CONNECT ANTI VIBRATION MODULE SPC+
                    Dostępne rozmiary: OS    
    
                    Kod koloru: BLK    
    
                    Cena brutto: 159.00    

Moduł antywibracyjny SPC+ to innowacyjne rozwiązanie dla nowych generacji smartfonów, zbudowanych z wrażliwych komponentów, na które mogą wpływać uporczywe wibracje silnika. Moduł antywibracyjny SPC+ redukuje je w aż 60%, dzięki specjalnej wkładce z elastomeru. Zapewnij swojemu telefonowi dodatkową ochronę i skup się na tym, co najważniejsze – na swojej jeździe.

SZYBKI I BEZPIECZNY MONTAŻ

Zmień swoje standardowe zapięcie na moduł antywibracyjny w ciągu zaledwie 1 sekundy. Wystarczy, że wymienisz głowicę montażową na moduł antywibracyjny i zamontujesz bezpośrednio na nim swój smartfon, obracając go o 90° w prawo. Opatentowany mechanizm Twist-to-Lock jest odporny nawet na największe wstrząsy. Moduł antywibracyjny jest regulowany w zakresie 360°, więc możesz dostosować stopień jego obrotu do swoich potrzeb.

Dzięki przejściówce nowe mocowanie pasuje do wszystkich uchwytów SP Connect oraz akcesoriów marki, takich jak: ładowarka bezprzewodowa czy opaska treningowa. Także nawet, jeśli masz wcześniejszy model SP Connect – to żaden problem!

MOCNY, MOCNIEJSZY, SP CONNECT

Starannie dobrane materiały i najwyższa precyzja wykonania gwarantują doskonałą stabilność w każdych warunkach.

TYLKO DOBRE WIBRACJE W TWOIM MOTOCYKLU

Zredukuj wibracje pochodzące z silnika nawet o 60% dzięki modułowi antywibracyjnemu. Został tak zaprojektowany, aby jeszcze lepiej chronić wrażliwe elementy twojego telefonu.

PRZYGOTUJ SIĘ NA PRZYGODĘ.

Podbijaj drogę ze spokojem, że twój telefon jest bezpiecznie zamontowany. Nawigacja czy słuchanie muzyki – SP CONNECT pozwala w pełni cieszyć się przejażdżkami.

O MARCE SP CONNECT

Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie jak klocki, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.

 
 
WYBIERZ
MARKĘ
X
X