logo newsy testy katalog sklepy galerie kontakt

Czego szukasz
Szukanie zaawansowane

ZWIŃ/ROZWIŃ LISTĘ    

Skip Navigation Links.
       
    OFERTA     5 LAT OCHRONY    
       
ODZIEŻ CODZIENNA > Akcesoria > Inne

   SP CONNECT LT UNIVERSAL CLAMP SPC+
                    Dostępne rozmiary: OS    
    
                    Kod koloru: BLK    
    
                    Cena brutto: 319.00    

Uniwersalnego zestawu SP Connect składającego się z zacisku na telefon i uchwytu można używać z niemal każdym smartfonem.

Teraz możesz wybrać między dwoma systemami montażu –SPC, który został przetestowany i na którym polega ponad milion użytkowników lub nowy system SPC+, w którym szybkie magnetyczne mocowanie łączy się ze sprawdzonym mechanicznym mechanizmem 90° twist-to-lock. Uniwersalny zestaw SP Connect pozowali Ci więc bezpiecznie przymocować telefon do roweru, samochodu i motocykla.

JAK UŻYWAĆ ZESTAWU?

Po prostu rozciągnij zacisk do telefonu, mocno go dokręć, a następnie zsuń z powrotem, aby zablokować telefon. Możesz teraz przymocować telefon do uchwytu lub odłączyć go od niego w ciągu kilku sekund.

Nowy kształt mechanizmu mocującego sprawia, że połączenie jest aż o 25% mocniejsze, a telefon bezpieczniejszy.

Dzięki przejściówce nowe mocowanie pasuje do wszystkich uchwytów SP Connect oraz akcesoriów marki, takich jak: ładowarka bezprzewodowa czy opaska treningowa. Także nawet, jeśli masz wcześniejszy model SP Connect – to żaden problem!

PASUJE DO WSZYSTKICH UCHWYTÓW I AKCESORIÓW

Jeden system, nieskończone możliwości – na rowerze i na motocyklu, w samochodzie i w biurze, podczas ćwiczeń i w codziennym życiu: SPC+ zawsze ochroni twój telefon i zapewni ci wygodę użytkowania.

ZALETY SYSTEMU

  • Zintegrowany mechanizm montażowy
  • Łatwy i bezpieczny system blokowania
  • Możliwość obsługi ekranu dotykowego i użycia przycisków
  • Beznarzędziowa regulacja rozmiaru

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

  • Uniwersalny zacisk do telefonu
  • Uniwersalny uchwyt

O MARCE SP CONNECT

Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie jak klocki, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.

5 lat ochrony
 
WYBIERZ
MARKĘ
X
X