logo newsy testy katalog sklepy galerie kontakt

Czego szukasz
Szukanie zaawansowane

ZWIŃ/ROZWIŃ LISTĘ    

Skip Navigation Links.
       
    OFERTA     5 LAT OCHRONY    
       
ROWER > Mocowania i pokrowce GSM/TEL > Etui/Pokrowce

   SP CONNECT UNIVERSAL PHONE CASE SPC+
                    Dostępne rozmiary: L    
    
                    Kod koloru: BLK    
    
                    Cena brutto: 159.00    

Funkcjonalny, odporny na wstrząsy i niezwykle elastyczny uniwersalny pokrowiec na telefon SPC+ z delikatną polarową wyściółką zapewnia maksymalną ochronę dla prawie każdego modelu smartfona. Dzięki niemu telefon można zamontować na wszystkich głowicach montażowych SPC+. Używaj swojego smartfona z uniwersalnym pokrowcem na telefon i skutecznie chroń go przed zarysowaniami, brudem i deszczem na rowerze, motocyklu, w samochodzie, podczas biegania lub innych aktywności.

WYGODNE KORZYSTANIE Z APLIKACJI

Dzięki uniwersalnemu etui na telefon ekran dotykowy telefonu pozostaje sprawny, a twój smartfon jest zawsze chroniony przed deszczem, potem, błotem i kurzem.

Dzięki uniwersalnemu pokrowcowi do telefonu SPC+ będziesz wygodnie korzystać z nawigacji lub innych, przydatnych aplikacji, rozmawiać przez telefon lub śledzić postępy treningu.

WYTRZYMAŁOŚĆ I PEWNE MOCOWANIE

Produkty SP Connect wyróżniają się solidnością i wysoką jakością wykonania. Wytrzymała konstrukcja, doskonałe dopasowanie elementów i użyte materiały pewnie ochronią twój telefon.

Odporna na zarysowania wkładka z polaru i przyczepna ramka EVA umożliwiają znalezienie idealnej pozycji dla telefonu.

Dzięki nowemu kształtowi główki łączącej uchwyt i etui połączenie jest mocniejsze aż o 25%, a twój telefon bezpieczniejszy.

PASUJE DO KAŻDEGO TELEFONU, WSZYSTKICH UCHWYTÓW I AKCESORIÓW

Uniwersalny pokrowiec SPC+ pasuje praktycznie do każdego telefonu. Jest dostępny w dwóch rozmiarach: M (do telefonów o maksymalnych wymiarach 152 x 73 x 10 mm) oraz L (do telefonów o maksymalnych wymiarach 172 x 85 x 10 mm).

Wsuń smartfon do etui, wywiń otwór i przymocuj go za pomocą powierzchni z rzepem.

Pokrowiec wyposażony jest w mocowanie Twist to Lock. Mocowanie pasuje do wszystkich uchwytów SPC+. Dzięki przejściówce nowe mocowanie pasuje do wszystkich uchwytów SP Connect oraz akcesoriów marki, takich jak: ładowarka bezprzewodowa czy opaska treningowa. Także nawet, jeśli masz wcześniejszy model SP Connect – to żaden problem!

ŁATWY MONTAŻ I OBSŁUGA

Montaż pokrowca do uchwytu jest bardzo prosty. Wpinasz go do uchwytu, przekręcasz o 90°i gotowe.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

  • Uniwersalny pokrowiec na telefon z mocowaniem Twist to Lock
  • Adapter SPC+

O MARCE SP CONNECT

Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie jak klocki, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.

5 lat ochrony
 
WYBIERZ
MARKĘ
X
X