logo newsy testy katalog sklepy galerie kontakt

Czego szukasz
Szukanie zaawansowane

ZWIŃ/ROZWIŃ LISTĘ    

Skip Navigation Links.
       
    OFERTA     WYPRZEDAŻ    
       
ROWERZYSTA > Akcesoria rowerowe > Torebki pod siedzenie

   SP CONNECT SADDLE CASE SETZarejestruj produkt w programie Assistance
                    Kod koloru: BLK    
    
                    Cena brutto: 169.00    
    
                    

Torba/sakwa rowerowa pod siodełko w zestawie z uchwytem do mocowania. Dzięki zestawow SP Connect Saddle Case Set bezpiecznie i wygodnie przechowasz najważniejsze drobiazgi, drobne części zamienne i narzędzia. Mechanizm Twist to Lock pewnie mocuje torbę do uchwytu, a jednocześnie pozwala szybką ją wpiąć i wypiąć.

BEZPIECZNE PRZECHOWYWANIE
Torba pomieści najważniejsze drobiazgi, np. klucze, portfel, narzędzia czy telefon. Jest odporna na warunki atmosferyczne i zabezpiecza schowane w niej przedmioty przed uszkodzeniem.

WYGODA I ŁATWY DOSTĘP
Torba pod siodełko SP Connect zapewnia wygodny dostęp do schowanych w niej przedmiotów. Podwójne zamki ułatwiają zamykanie i otwieranie.

WIDOCZNOŚĆ W CIEMNOŚCI
Torba/sakwa SP Connect posiada dodatkowe gniazdo mocujące na lampkę rowerową SP Connect. Możesz jednocześnie wpiąć telefon oraz lampkę.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
  • Torba/ sakwa SP Connect Saddle Case
  • Uchwyt do mocowania torby SP Connect
O MARCE SP CONNECT
Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie jak klocki LEGO, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.
5 lat gwarancji
 
       
    PRODUKTY POWIĄZANE     SZCZEGÓŁY    
       
WYBIERZ
MARKĘ
X
X